shapka_top.png

(044) 332-28-68

(044) 332-28-69

068-11-898-11

Головна

вікна пластикові

вікна, двері та ціни

двері та заповнення

двері та заповнення

ціна на двері та заповнення

ціна на двері та заповнення

Балконы и лоджии

балкони і лоджії

Ламинированные окна

ламіновані вікна

Комплектація вікон

комплектація

Компанія КСК-Пласт - сучасна мережа роздрібних продажів металопластикових вікон та дверей, а також дверних заповнень в Києві та Київській області.

Напрямок роботи нашої компанії - енергозберігаючі технології у вашому будинку. Завдяки нашим вікнам ми надаємо Вам тепло, затишок та комфорт.

Йдучи в ногу з часом, КСК-Пласт пропонує найсучасніші технології в області скління. Саме тому ми працюємо з профілем REHAU, загальновизнаним лідером на ринку віконних технологій, і, з огляду на зростаючі вимоги до енергозбереження в Україні (як і в усьому світі) пропонуємо використання енергозберігаючих склопакетів. Купуючи вікна REHAU, у замовника не постає питання про якість. Якість профілів REHAU підтверджена часом. Сучасне сертифіковане виробництво, використання тільки перевірених часом брендів – профіль REHAU, фурнітура MACO, WINKHAUS та гнучка цінова політика дозволили нам позитивно зарекомендувати «КСК-Пласт» на ринку продавців пластикових вікон. Наші замовники із задоволенням звертаються до нас знову й знову та рекомендують нас іншим. І ми в свою чергу, намагаємося відповідати придбаній репутації надійного партнера. Постійно діючі сезонні знижки, додаткові знижки, оперативний зворотній зв'язок та сервісне, гарантійне обслуговування - допомагають нам впевнено дивитися в майбутнє.

Ми раді кожному замовнику. Як новим людям, так і тим, хто знає нас протягом багатьох років. Пропонуємо переконатися в якості нашої продукції та сервісу. Досвідчені фахівці, ґрунтуючись на ваших побажаннях та можливостях виробництва, запропонують Вам найбільш оптимальний варіант та комплектацію ваших вікон. Якість продукції та послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими. Деякі з наших об'єктів представлені у ФОТОГАЛЕРЕЇ.

продаж металлопластикових вікон

енергозбереження

надійність пластикових вікон

надійність

шумоізоляція

<< Назад